Цього разу документ про здобуття вищої освіти вручили 81 випускнику

Випускники факультету туризму і МК теж одержали омріяні дипломи
8 липня біля маятника Фуко в головному корпусі Ужгородського національного університету отримали свої дипломи спеціалісти й бакалаври, що опановували туризмознавчі дисципліни.

Цього разу документи про здобутий фах вручили 81 випускнику. Тепер їм відкривається дорога у доросле життя, де самостійно торуватимуть нові туристичні маршрути й долатимуть тернисті стежки.

Наталія Габчак

Свято відкрила декан факультету Наталія Габчак: «Людина не може спинити час. І нині ми бачимо своїх студентів уже дорослими і з дипломами. Нехай здобуті знання приносять вам користь і допоможуть реалізувати себе у житті».

Відтак слово надали проректору Ігорю Королю, котрий побажав: «Нехай усі туристичні об’єкти, до яких докладаєтеся, розвиваються, ваші туристичні маршрути будуть вдалими і за вами йдуть тисячі людей».

Вручає диплом Олександр Білак

На вручення завітали і почесні гості з ОДА та міської ради – Едуард Маляр та Олександр Білак, які теж вітали випускників, вручали їм дипломи. Окремих студентів нагородили й подяками за активну участь у житті факультету.

Випускники, своєю чергою, дякували деканові, викладачам, батькам, однокурсникам і друзям: «Ми подорожували, вивчали себе, успішно, а деколи й не дуже складали сесії. Ці дипломи є для кожного з нас підкореним Еверестом і ми можемо цим пишатися! Нехай ніхто з нас не загубиться у цьому житті».

Насамкінець бакалаврів чекав сюрприз: тим, хто обере для дальшого навчання освітньо-кваліфікаційний рівень магістра, випаде нагода навчатися протягом семестру в Поморській академії (Польща) й здобувати відразу два дипломи.

Ксенія Шокіна,
фото, відео Віталія Завадяка