Випускники стоматологічного факультету вже з дипломами!

Вітаємо молодих фахівців з вагомим здобутком і бажаємо плідної праці та звершень в обраній професії!

Випускники стоматологічного факультету вже з дипломами!
29 червня Закарпатська обласна філармонія під музичний супровід оркестру приймала особливих гостей – на вручення дипломів сюди прийшли випускники стоматологічного факультету з викладачами, друзями, рідними.
Випускники стоматологічного факультету вже з дипломами!

Урочистості розпочали Гімном України. Відтак привітав своїх вихованців декан Євген Костенко, який відзначив наукову і громадську активність цьогорічного випуску. А також відкрив молодим фахівцям секрет успіху в обраній професії: «Результат нашої роботи прямо пропорційно залежить від любові, яку в неї вкладаємо і яку виявляємо до своїх пацієнтів».

Приєдналася до привітань і провідний спеціаліст стомату Марина Щербакова. Далі розпочалася урочиста церемонія вручення дипломів. Документи про вищу освіту отримали 10 підгруп випускників.

Випускниця Ельвіра Данко зачитала зі сцени присягу лікаря України. А її колега Артур Лях подякував від імені всіх випускників професорсько-викладацькому складу та працівникам рідного факультету і вручив грамоти найкращим, за версією студентів, викладачам.

Випускники стоматологічного факультету вже з дипломами!

Наприкінці свята для вже колишніх студентів пролунав студентський гімн Gaudeamus. Завершили захід фотосесією.

Вітаємо випускників з вагомим здобутком і бажаємо плідної праці та звершень в обраній професії!

Богдана Гунда
для Медіацентру УжНУ