Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Студенти-туризмознавці весело і з користю провели вікенд у Воєводині

Тренінги на тему «Ефективні комунікації в команді» в рамках міжнародного форуму неформальної освіти націлені на активну українську та словацьку молодь, якій до снаги перетворити кордони на можливості

0 325
«GenerationWE стирає кордони» – під таким гаслом відбувся міжнародний форум неформальної освіти, учасниками якого стали студенти факультету туризму та МК.

Під егідою Карпатської фундації в Україні та Словаччині в туристичному комплексі «Воєводино» на Перечинщині в приємній невимушеній атмосфері в ці вихідні відбулися тренінги на тему «Ефективні комунікації в команді». Навчання націлене на активну українську та словацьку молодь, якій до снаги перетворити кордони на можливості.

Навіть мовний бар’єр не став на заваді студентам. Власне, така двостороння зустріч показала, що молодь активно бере участь у реалізації різноманітних проектів, спрямованих на розвиток своїх громад, відкрита до всяких ініціатив і починань.

Окрім навчання, студенти весело проводили час за активним відпочинком у мотузковому парку, каталися на конях і, звичайно, прогулювалися парком Шенборна. Першокурсниця Марія Заболотна розповідає: «Я дуже задоволена що мені випала нагода відвідати туристичний комплекс «Воєводино». Для мене ці кілька днів стали найкращим вікендом у житті: нові знання, нові друзі, емоції і просто хороший настрій….

Ми відвідали чимало тренінгів, як-от: «Комунікація в команді», «Бар’єри комунікації», «Невербальна комунікація», «Лідерські навички» та ін. Головне їхнє правило − вільнодумство та демократія. Ми не просто весело проводили час, а набули практичних навичок спілкування, вчилися чути одне одного. Кожен відчував себе важливим членом команди. І вже після першого тренінгу ми стали однією маленькою сімʼєю».

За інформацією деканату факультету туризму та МК

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.