З нагоди весни математики влаштували святкову акцію

З нагоди весни математики влаштували святкову акцію

Прихід весни на факультеті математики та цифрових технологій відзначили тематичною фотозоною та смаколиками.

З нагоди весни математики влаштували святкову акціюДобра традиція виготовлення фотозон на матфаку триває: не встигли прибрати «валентинкову», як уже причепурили факультет із нагоди настання весни. Над новим місцем для фотографій традиційно постаралися активні студенти і студентки: Адам Доровці, Мар’яна Світлик, Вікторія Кампо, Діана Зубак, Сабіна Боднар, Таїсія Бобик та Владислава Ганчич.

«Ми часто готуємо фотозони на факультеті – З нагоди весни математики влаштували святкову акціюпідтримуємо цю традицію роками. Нам цікаво робити щоразу щось нове, несхоже, вигадувати й креативити, – розповідає голова студради факультету Мар’яна Світлик. – Звичайно, можемо використати якісь елементи із попередніх робіт, але щоразу доповнюємо, освіжаємо вигляд. Адже за 5 років навчання на факультеті хочеться, щоб фотографії відрізнялися не лише тематикою свят».

Крім того, початок весни вирішили підсолодити, тож дарували ще й гендмейдові тюльпани з цукерок. Над ними чаклували третьокурсниці Мар’яна Світлик, Ярослава Матійчак, Вікторія Кампо і Таїсія Бобик.

Заступник декана з виховної роботи Павло Мулеса каже: «З приходом весни хочеться дарувати все більше приємностей та усмішок, тож у перші дні березня вирішили порадувати наш факультет такою акцією. Сподіваємося, нам вдалося підняти настрій».

Медіацентр УжНУ