Магістранти кафедри психології захистили свої дипломні роботи

Теми проектів стосувалися актуальних проблем суспільства – девіантної поведінки особистості, психологічних особливостей стресостійкості, професійного самовизначення, тривожності, самооцінки, стилів сімейного виховання тощо

В Ужгородському університеті тривають захисти магістерських робіт. Днями таке випробування пройшли студенти спеціальності «Психологія». До захисту було представлено 31 проект магістрантів денної та заочної форм навчання.
Під час захисту. Завкафедри психології, доктор психологічних наук, професор Уляна Михайлишин, кандидат психологічних наук, доцент Людмила Балецька, кандидат психологічних наук, доцент Оксана Смук
Завкафедри психології, доктор психологічних наук, професор Уляна Михайлишин та кандидат психологічних наук, доцент Людмила Балецька

Під час захисту молодь продемонструвала глибокі знання з фахових дисциплін. Теми робіт стосувалися актуальних проблем суспільства, зокрема студенти досліджували девіантну поведінку особистості, психологічні особливості стресостійкості, професійного самовизначення, тривожності, самооцінки, стилів сімейного виховання тощо.

Результати досліджень у магістерських роботах викликали чималий інтерес авдиторії, про що свідчили активні обговорення й дискусії.

Завкафедри психології, доктор психологічних наук, професор Уляна Михайлишин відзначила високий рівень теоретичної й практичної підготовки магістрантів і побажала їм успішної самореалізації.

Бажаємо всім випускникам особистих і професійних успіхів, натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості та успішного працевлаштування за фахом! Завжди раді бачити Вас на нашій кафедрі!

За інформацією кафедри психології УжНУ