Запрошуємо до участі в І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

Спонсором змагання в Закарпатській області буде ІТ-компанія «Sigma Software» – шведська фірма з українським корінням

22 жовтня відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (1/8 фіналу Міжнародної олімпіади).

Запрошуємо позмагатися учнівські та студентські колективи Закарпатської області. Відзначимо, що команди шкільного дивізіону йтимуть окремим заліком.

Для участі обов’язковою є реєстрація, яка триватиме до 8 жовтня на сайті International Collegiate Programming Contest.

Спонсором змагань в Закарпатській області буде ІТ-компанія «Sigma Software». Це шведська фірма з українським корінням. Вже 20 років вона створює передові рішення у сфері інформаційних технологій і надає консалтингові ІТ-послуги клієнтам у всьому світі.

«Sigma Software» допомагає великим підприємствам диджиталізувати свій бізнес і підтримує стартапи у їхньому розвитку. За цей час успішно імплементували 2100 проектів для всесвітньовідомих брендів. Нині команда налічує 2000+ досвідчених ІТ-фахівців.

Більше про «Sigma Software»за посиланням.

До слова, ІТ компанія має власний університет (Sigma Software University), який допомагає професійно зростати, опановувати нові напрямки як початківцям, так і досвідченим фахівцям. Дізнайся докладніше про можливості для професійного розвитку.

За інформацією факультету інформаційних технологій