У краї побільшало кваліфікованих ІТ-спеціалістів: ФІТ вручив дипломи своїм магістрам

Днями в Зеленому корпусі УжНУ дипломи магістрів урочисто вручили випускникам факультету інформаційних технологій. Відповідний освітній ступінь за спеціальністю «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» здобуло 14 екс-студентів, а за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» – 12.
Ігор Повхан

Ведучими свята стали другокурсники Тетяна Симкович та Олег Давимука. Традиційно розпочав дійство вступною промовою декан факультету Ігор Повхан: «Шановні випускники, колеги! Хочу побажати вам сил і вміння проявити себе в майбутньому, знайти своє професійне місце у суспільстві й, звичайно ж, ніколи не забувати про свою альма-матер, про рідний ФІТ. Ми ж, своєю чергою, завжди будемо раді вітати всіх вас у стінах нашого університету, на кожній факультетській кафедрі. Зі святом, магістри!»

Мар’яна Жемонська

Відтак привітала випускників зі знаменною подією сольним виступом із піснями «Гірке вино» та «Але ж я тебе любила» Мар’яна Жемонська, створивши в залі спокійну, навіть дещо романтичну атмосферу.

Наступними до привітань випускників запросили завідувача кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександра Міцу, завідувача кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін, доцента Олександра Лавера, доцента кафедри програмного забезпечення систем Юрія Білака, а також старшого викладача кафедри інформаційних управляючих систем і технологій Галину Копчу-Гарячкіну.

Олександр Лавер

Викладачі побажали майбутнім колегам професійних успіхів і щасливого особистого життя. Відзначили також, що факультет стрімко розвивається, про що свідчить вступна кампанія: кількість абітурієнтів,охочих вступити на ФІТ, щороку зростає. Також підкреслили, що цьогоріч проліцензована нова спеціальність на факультеті – «Інформаційні системи та технології», підготовка бакалаврів з якої почнеться вже з 1 вересня.

Павло Федорка

Урочисту атмосферу своїми пісенними виступами прикрасили Володимир Луцький та Віктор Мікловш, а родзинкою розважальної програми стало «Діод-шоу» студентки ІІ курсу Тетяни Кут (див. її виступ у День першокурсника – ФІТ).

Диплом вручає Олександр Міца

До привітань випускників долучився один із новоспечених магістрів Павло Федорка: «Напевно, я б хотів трохи трансформувати мої слова привітань у слова подяки людям, які зробили з нас тих, ким ми є нині, – нашим викладачам. Нас навчали ставити перед собою мету і досягати її, навчали ніколи не опускати рук та в жодному разі не сумніватися у своїх силах. Така підтримка є насправді безцінною, і за це ми вам безмежно вдячні», – зауважив випускник.

Гості й учасники свята висловлюють подяку заступнику декана факультету з виховної роботи, доценту Ігорю Ляху, який доклав чимало зусиль для організації цього чудового дійства. Також велика подяка студентам-інформатикам ІІІ курсу факультету Богдану Струкову та Василю Пискачу, без технічної допомоги яких таке свято було б неможливим.

Тетяна Боць,
фото авторки