21 кілометр пішки до омріяної вершини подолали студенти області

За традицією сходження на Говерлу відбувається щоліта

У ці вихідні студентський актив Закарпаття підкорив найвищу вершину України. За традицією такий захід відбувається щоліта: його організовує департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА. Цього разу підкорення Говерли студенти приурочили Дню проголошення Декларації про Державний суверенітет України.

Хоч маршрут був нелегкий, адже брав свій початок з боку Франківщини, а закінчувався на Рахівщині, всі учасники сходження вдало закінчили подорож. Загалом студенти пішки подолали 21-кілометровий шлях.

На вершині мальовничої Говерли студентський актив виконав Гімн України, розгорнув Державний прапор, полотнища Ужгородського національного університету та Студентської ради області як співорганізаторів акції. До речі, наш виш у заході представили 15 студентів-активістів.

Учасниця події Андріана Завадяк, голова студентської профспілки УжНУ, зауважила: «Це мій перший похід такого роду. У горах досі бувала тільки взимку, під час лижного сезону, і ніколи не думала, що долати гірські маршрути влітку не менш захопливо. Тепер маю нову мрію: піднятися на гору Петрос. А ще планую в новому навчальному році організувати сходження на Говерлу для студентів УжНУ».

Іван Полюжин, організатор заходу, студент УжНУ і голова Студентської ради області, відзначив: «Сходження студентських лідерів на Говерлу  ̶  це насамперед доказ активності студентів закарпатських вишів. Таку традицію варто продовжувати».

Вл. інф.