Наші студенти активно допомагають у приймальній комісії

Багато пояснень, вказівок, рішень – все для того, аби підсобити сьогоднішнім абітурієнтам стати майбутніми колегами

Наші студенти активно допомагають у приймальній комісії

Перші консультації тривають у читальній залі університетської бібліотеки
Деякі студенти навіть й улітку не прощаються з університетом. Графік їхньої роботи: 9:00-17:00. Багато пояснень, вказівок та рішень – і все для того, аби допомогти сьогоднішнім абітурієнтам стати майбутніми колегами. Про те, як працюють студенти у приймальній комісії УжНУ, читайте далі.

Мирослава Зан, студентка філологічного факультету

Мирослава Зан: Я вперше працюю у приймальній комісії і зараз розумію всю відповідальність та складність цієї роботи. Хоча складною вона здається тільки на перший погляд. Якщо все продумано, організовано і розподілено, то механізм працює як годинник. А в нашу випадку все відбувається саме так. Ми консультуємо, направляємо, розповідаємо і від цього маємо задоволення.

Цього року 14 студентів щодня допомагають сотням абітурієнтів подати документи у найбільший виш області. Ці привітні та усміхнені обличчя є частиною іміджу університету, адже вони перші, кого бачать майбутні студенти.

Оксана Ажнюк, Світлана Лапига