Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Культурні мости між державами зводили студенти факультету МЕВ

На зустрічі «Culture Bridge», організованій Науковим товариством студентів та аспірантів підрозділу, була присутня молодь із Зімбабве, Нігерії, Індії та України

0 137

На факультеті міжнародних економічних відносин нещодавно відбулася студентська зустріч «Culture Bridge», на якій була присутня молодь із Зімбабве, Нігерії, Індії та України. Захід організувало Наукове товариство студентів та аспірантів підрозділу.

Робочою мовою зустрічі стала англійська. Під час неї було представлено рідні держави студентів, виокремлено основні  культурні особливості цих країн.

Відкрив захід декан факультету міжнародних економічних відносин Микола Палінчак.

Розпочали студенти-міжнародники з України. У рамках презентації держави та нашої області зокрема присутнім було продемонстровано відео про найвизначніші місця України. Відтак уже першокурсники представили країнознавчу характеристику держави, навівши дані щодо території, населення, а також про культурні та національні особливості.

Відтак свою державу представили студенти з Нігерії. Їхня презентація виявилася надзвичайно цікавою і місткою, присутні дістали змогу поглибити свої знання про Нігерію, її культурні, національні та етнічні особливості. Крім цього, студенти навчали українців своїх національних танців, що неабияк сподобалося нашій молоді, а найбільш активні учасники отримали солодкі призи.

Представник Індії відтак презентував свою батьківщину, що також дало змогу іншим дізнатися багато цікавого про життя в Індії, до прикладу, що в цій країні офіційно визнано майже 40 державних мов, а також те, що це перша на планеті держава за купівлею золота. Учасники зустрічі також дістали чимало інформації про кухню Індії, низку інших її національних традицій.

Студент із Зімбабве, розповідаючи про рудну країну, основний акцент, зокрема, зробив на туристичній і культурній складових.

Що ж, підсумовуючи, варто відзначити, що такі зустрічі є вельми корисними, оскільки, по-перше, допомагають студентам  ближче познайомитися і знайти нових друзів із різних куточків планети; по-друге, сприяють виробленню толерантності й міжкультурній взаємодії; по-третє, допомагають поповнити знання про інші країни, по-новому подивитися на культурні й національні особливості життя в різних державах. Загалом, студенти змогли дістати відповіді на свої питання стосовно життя у країнах іноземців.

Приємно, що інтерес до цього заходу виявило багато студентів факультету і долучилося до участі в свій вільний час.

За допомогу в організації заходу висловлюємо подяку Кирилу Олександровичу Нечипоруку та заступникам голови НТС Михайлюк Одарці та Олександру Кішу.

За інформацією факультету МЕВ

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.