Інженери УжНУ також з дипломами!

Цьогоріч ІТФ випустив 68 бакалаврів денної форми навчання та 11 – заочної

В УжНУ тривають урочистості для новоспечених бакалаврів. 11 липня одна з найбільших аудиторій головного корпусу стала місцем вручення дипломів студентам інженерно-технічного факультету.
Іван Туряниця вітає випускників

Підрозділ випустив 68 бакалаврів денної форми навчання та 11 – заочної. Як зазначив декан факультету Іван Туряниця, майже всі студенти, які завершили навчання, подали документи до вступу в магістратуру. Так, з 20 випускників-бакалаврів спеціальності «Комп’ютерна інженерія» 18 вирішили навчатися далі.

«Професії, яких навчають на інженерно-технічному факультеті, є запитаними на ринку праці. Чи не щодня в деканат підрозділу надходять прохання дати спеціалістів. Нині, здається, єдиний факультет, який не має проблем із працевлаштуванням, – наш».

Також Іван Іванович згадує, якими бачив студентів на І курсі, зауважує, що тепер упізнає з першого погляду лише третину. Усміхається й тепло додає, що всі змужніли й подорослішали. Зізнається, що захист бакалаврських робіт його дуже потішив, тому випускники не лише подорослішали, а й мають потрібні знання.

Юрій Жигуц

Іван Опачко, завідувач кафедри електронних систем, побажав випускникам легкого шляху, на якому вони з Божою допомогою досягатимуть висот. Нагадує, що для здобуття навичок слід працювати надзвичайно багато. Зауважує, що особливо раді дівчатам на факультеті, адже вони по-особливому ставляться до професії. Пригадав і про прикрі випадки зі студентами, але відзначає, що в підрозділі борються за кожного, тому й удалося зібралися нині в такому складі.

Завідувач кафедри технології машинобудування Юрій Жигуц бажає, щоб такий самий склад зустрівся з викладачами і в магістратурі. Із сміхом пригадує студента, який захопився промовою Юрія Юрійовича і бакалаврат закінчив через 9 років. Висловив побажання, щоб не забували про своїх других батьків-викладачів, які завжди поряд упродовж років навчання в університеті.

Євгенія Самусь

Одна з найкрутіших, на думку студентства, як відзначає декан підрозділу, спеціальність – це міське будівництво і господарство. Завідувачка кафедри міського будівництва і господарства Йолана Голик стверджує, що цьогорічний випуск наполегливо працював, щоб, як мінімум, мати змогу перебувати в аудиторії, де проходило вручення. Йолана Миколаївна бажає розвивати свій талант кожному студенту.

Йолана Голик

Старша викладачка Євгенія Самусь від імені кафедри комп’ютерних систем і мереж побажала «легкого шляху; бажання працювати й бігати на роботу з радістю; щастя будь-якого, яке тільки можливе». Євгенія Іванівна рада усвідомити, що зустрінеться майже з усіма в магістратурі.

Діана Кайнц

Доцентка кафедри міського будівництва і господарства Діана Кайнц розпочала привітання з простих слів: «Вітаю, ви вже наші колеги!» Діана Іванівна зауважує, що зв’язок поколінь дуже важливий, адже передавати знання потрібно не лише своїм дітям, а й будь-кому. Попросила випускників вкладати в роботу, окрім рук та розуму, обов’язково душу.

Студентка спеціальності «Міське будівництво і господарство» Діана Глодян стверджує, що навчатися було цікаво. «Кожен викладач має свій характер, свою методику навчання… Предмети були і складні, і нуднуваті, але здебільшого захопливі. Навчатися планую ще 5–6 курс».

Тож бажаємо студентам наснаги, терпіння на шляху до звершень, якомога більше позитивних вражень від кожного дня. Нехай дорога до мрій буде насичена лише легкістю та справедливістю. У добру путь!

Ірина Неменуща