Початок навчального року в УжНУ відзначили і концертно-танцювально

Відпочивши після святкової лінійки, ознайомившись з містом, новоспечені студенти і студентки насолоджувалися концертною програмою, організованою Ужгородським національним університетом.

Вокальними номерами запалювали присутніх лауреат ІІІ ступеня IV Міжнародного фестивалю-конкурсу «Яскрава країна Закарпаття – 2017» Олександр Тегза, лауреат І ступеня V Міжнародного фестивалю-конкурсу «Яскрава країна Закарпаття – 2018» Микола Говдан, лауреат ІІ ступеня V Міжнародного фестивалю-конкурсу «Яскрава країна Закарпаття – 2018» Таїсія Карпа, учениця Ужгородської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, учасник вокальної студіх «Соло міо» Джейкоб, учениця вокальної студії «Співограй» Таїсія Довгомеля. Студенти юридичного факультету Мар’яна Жемонська та Володимир Луцький, випускник цього ж підрозділу Владислав Товтин, рок-гурт «Hacked face».

Фортепіанними мелодіями дивували учень дитячої музичної школи №1 Крістіан Лемешко та студентка економічного факультету Джейран Багірова, на бандурі зіграла студентка медичного факультету Христина Корчак. А от закликали до танцю своїми ритмічними рухами танцювальний колектив «Ескада», дім історичного танцю «Тартан», студентка фізичного факультету Дарина Коровська, а чирлідери з фізфаку задали ритм для дальшого святкування.

Відтак Dj Space протягом кількох годин забезпечував драйвову музику для студентів УжНУ.

Вікторія Кенідра