Психологію злочинного світу магістранти УжНУ опановують й інтерактивно

Запрошена на заняття професорка Ірина Козубовська поділилася знаннями, здобутими за кордоном, практичним досвідом роботи з сім’ями, які можуть мати негативний вплив на неповнолітніх

Ірина Козубовська та Уляна Михайлишин
Опановуючи дисципліну «Психологія злочинного світу», магістранти спеціальності  «Психологія» першого року навчання зустрілися із завідувачкою кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи, докторкою педагогічних наук, професоркою Іриною Козубовською.

Власне заняття спільно з Іриною Василівною організувала й провела докторка психологічних наук, завідувачка кафедри психології, професорка Уляна Михайлишин. Науковиці використали освітньо-навчальні інновації у педагогічному процесі, активно застосовували один із інтерактивних методів – лекцію-діалог.

Тему психології неповнолітніх злочинців студенти почали розглядати ще на попередніх заняттях із Уляною Михайлишин. А Ірина Козубовська поділилася знаннями, здобутими за кордоном, практичним досвідом роботи з сім’ями, які можуть мати негативний вплив на неповнолітніх.

За інформацією кафедри психології