До студентів-психологів завітала представниця місцевої Феміди

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Оксана Світлик розповіла молоді про засади організації судової влади, систему судоустрою України, процедуру судочинства, професійні вимоги, визначені законодавством на посаду судді

Оксана Світлик, Уляна Михайлишин зі студентами
У рамках опанування дисципліни «Юридична психологія», яку викладає докторка психологічних наук, професорка Уляна Михайлишин, студенти-психологи УжНУ зустрілися із суддею Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Оксаною Світлик.
Оксана Світлик

Представниця Феміди розповіла молоді про засади організації судової влади, про систему судоустрою України, процедуру судочинства, професійні вимоги, які визначені законодавством на посаду судді.

Розмовляли про психологічні особливості судового розгляду кримінальних проваджень, нюанси допиту обвинуваченого, свідків, зокрема неповнолітнього чи малолітнього свідка тощо.

Студенти мали змогу поставити запитання щодо практичних аспектів суддівської діяльності, її психологічних характеристик.

Особливу зацікавленість молоді викликала розповідь про цікаві випадки із судової практики.

Викладачі і студенти висловлюють вдячність пані Оксані Світлик за конструктивну розмову. І сподіваються на дальші зустрічі!

Ольвія Біган за інформацією кафедри психології УжНУ