Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Потенціал лабораторій УжНУ у власних наукових студіях зможуть використовувати учні Ужгородської спецшколи-інтернату

З десятикласниками спеціалізованого загальноосвітнього закладу профорієнтаційно поспілкувалися проректор Ігор Король та доцент кафедри органічної хімії Максим Фізер

0 248
Ігор Король
Ігор Король
23 вересня з нагоди відкриття філії Малої академії наук в Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті з поглибленим вивченням окремих предметів відбулася зустріч проректора УжНУ з науково-педагогічної роботи Ігоря Короля та доцента кафедри органічної хімії Максима Фізера із учнями 10-го класу.

Ігор Іванович передусім розповів зацікавленим учням про перспективи навчання в Ужгородському університеті, акцентуючи увагу на можливості та важливості розвитку практичних навичок на сучасному університетському обладнанні. Варто відзначити, що учні ліцею теж матимуть можливість працювати в лабораторіях, адже цього місяця було підписано договір про співпрацю школи-інтернату та УжНУ.

Максим Фізер
Максим Фізер

Свою чергою, Максим Фізер розповів про перспективи навчання на хімічному факультеті, підкреслив науковий потенціал підрозділу та закликав молодих науковців до наукових досліджень Малої академії наук на базі кафедр хімфаку. Заохочення учнів – потенційних абітурієнтів – насамперед базується на високому технічному оснащенні факультету, зокрема сучасними приладами, а також можливістю проводити актуальні дослідження, адже на факультеті виконуються чотири наукові проєкти, які фінансуються за кошти державного бюджету.

Олена Іщенко
Олена Іщенко

Учні виявили зацікавленість до використання потенціалу лабораторій УжНУ у власних наукових студіях, а директор Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату Олена Іщенко пообіцяла всебічно допомагати у реалізації зв’язку «учні – УжНУ».

Вікторія Кенідра
– за інформацією доцента кафедри органічної хімії Максима Фізера

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.