Психологи-магістранти УжНУ вивчали психологічні особливості злочинного світу

Психологи-магістранти УжНУ вивчали психологічні особливості злочинного світу

Забезпечення якості освіти – один із пріоритетів навчальної роботи викладачів кафедри психології. Підрозділ невтомно працює над удосконаленням дистанційної форми роботи.

Так, професорка кафедри Уляна Михайлишин практичним заняттям з магістрантами першого року навчання заочної форми з дисципліни «Психологія злочинного світу» на теми «Психологія особи злочинця» та «Психологія кримінальної субкультури» надала формату відеоконференцій.

Студенти підготували ґрунтовні доповіді й презентації, що розкривають поняття особистості злочинця, типів, категорій і видів злочинців, психологічної характеристики окремих видів злочинців. Ішлося також про ознаки кримінальної субкультури, мову злочинного світу, татуювання як один із атрибутів кримінальної субкультури тощо.

Під час спілкування магістранти продемонстрували вміння аналітичного пошуку відповідної до сформульованої проблеми наукової інформації, опрацьовувати й аналізувати професійно важливі знання з різних джерел, використовуючи сучасні інформаційно-комунікаційні технології.

У ході заняття панувала вільна атмосфера діалогу й співпраці.

За інформацією кафедри психології