Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Чим зайнятися у карантин вихідного дня? #АКТИВНОСТІ радять ужнівці

А чом би не взятися за благодійний ремонт разом із БУРчиком? Зацікавилися? Інформація – в матеріалі

0 69

Чим зайнятися у карантин вихідного дня? #АКТИВНОСТІ радять ужнівці

Жити в карантині вже всі призвичаїлися. Колись традиційні розваги, як-от вечірки, концерти чи інші масові заходи здаються чимось із іншого життя. А в реаліях карантину вихідного дня й без того нечисленних розваг стало ще менше – навіть похід у кафе та кіно тепер недоступні. Медіацентр починає серію публікацій, щоб допомогти урізноманітнити карантинні вихідні й зробити їх наповненими та цікавими. Питаємо в представників УжНУ, чим вони радять займатися під час карантину вихідного дня. Першим розпитували студента факультету суспільних наук Володимира Поповича.
Володимир Попович
Володимир Попович

«У карантин вихідного дня я роблю і іншим раджу робити… ремонт», – чи то жартома, чи то серйозно каже Володимир Попович. І продовжує: «Ні, я не жартую! На Закарпатті активно працює осередок всеукраїнського руху Будуємо Україну Разом (БУР). Це крута молодіжна ініціатива, яка об’єднує активних людей у всій країні. Її суть далеко не в ремонті. Ремонт – це лише привід, який нас об’єднує. Насправді акції БУРу – це про нові знайомства з класними людьми, які хочуть змінювати світ навколо себе, про комунікацію, повагу, розвиток. Ну а коли ти робиш добру справу і бачиш результат – це додатковий стимул включатися у роботу ще і ще! Бо ми допомагаємо сім’ям у скруті, поліпшуємо громадські простори – робимо цей світ трошки добрішим».

Чим зайнятися у карантин вихідного дня? #АКТИВНОСТІ радять ужнівціЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатська молодь уже рік ремонтує оселі та громадські простори на волонтерських засадах

У закарпатському осередку БУР Володимир Попович координує технічний відділ. Займається описом робіт на об’єкті, складає список матеріалів та інструментів, веде облік на складі, окреслює фронти робіт, пояснює волонтерам, що і як робити та, звісно, включається до роботи сам.

«Часто люди махають рукою, мовляв, вони не вміють робити ремонтів. Але ж ми не євроремонт робимо – ми покращуємо умови там, де це вкрай потрібноо. Переконую: шпаклювати чи фарбувати стіни, працювати з деревом чи виконувати ще якісь дрібні ремонтні роботи зможе кожен», – запевняє Володя.

Чим зайнятися у карантин вихідного дня? #АКТИВНОСТІ радять ужнівціУ ці вихідні Володимир Попович планує долучитися до невеличкого ремонту – БУРчика – і запрошує:

«Уже цього тижня, 27 і 28 листопада ми перетворимо звичайне цокольне приміщення у першому ужгородському дитячому будинку сімейного типу на справжню майстерню. Там діти зможуть працювати з деревом і металом, а також шити. Для учасників акції є ще декілька місць, тож запрошуємо долучитися і дізнатися на власному досвіді, що це таке».

  • Щоб стати учасником невеличкого ремонту, потрібно заповнити АНКЕТУ
  • Допомогти також можна інструментами, які залишаться у майстерні для вихованців дитбудинку. Список ТУТ.
  • Підтримати ремонт фінансово: 4441 1144 5173 0236
  • Телефон для довідок: Вікторія Смочко +380508151847
    Ксенія Шокіна
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.