Ужнівці взяли участь у воркшопі з геноміки та біоінформатики в Румунії

Ужнівці взяли участь у воркшопі з геноміки та біоінформатики в РумуніїУжнівці взяли участь у воркшопі з геноміки та біоінформатики в Румунії

Воркшоп для студентської молоді з геноміки та біоінформатики в рамках проєкту «Партнерство для досліджень геному в Україні та Румунії» відбувався в румунському місті Сату-Маре з 14 до 18 листопада. Від Ужгородського університету участь у заході взяли студенти трьох факультетів – біологічного, медичного, а також інформаційних технологій.

Упродовж тижня тривало навчання студентів, молодих дослідників і викладачів усіх необхідних методик роботи з ДНК людини, тобто виділення ДНК, процедури постановки плр-реакцій, секвенування, а також знань з біоінформатики.

Неоціненним досвідом, передусім для молоді, стало не тільки професійне навчання з інноваційних методів лабораторної діагностики та інтерпретації отриманих геномних послідовностей, а й спілкування, відвідування музеїв, розширення досвіду комунікації та роботі в групах.

За інформацією біологічного факультету