Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Понад півсотні магістрів факультету МЕВ урочисто отримали дипломи

Документи професійної зрілості одержали випускники спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Прикладна лінгвістика»

0 420

Понад півсотні магістрів факультету МЕВ урочисто отримали дипломи

15 лютого у залі Вченої ради ректорату УжНУ відбулося урочисте вручення дипломів магістрам-випускникам факультету міжнародних економічних відносин.
Понад півсотні магістрів факультету МЕВ урочисто отримали дипломи
Селфі з деканом Миколою Палінчаком

Святкування розпочалося з виконання присутніми Гімну України. Після цього з вітальною промовою виступив декан факультету Микола Палінчак: «У сучасному світі великий попит на фахівців, що володіють іноземною мовою й мають ґрунтовні знання з економічної галузі, спеціалісти з міжнародних відносин і прикладної лінгвістики є дуже затребуваними. Нам особливо приємно, що наші випускники мають можливість добре працевлаштуватися. Ми ж завжди будемо раді бачити вас знову, розрадити, допомогти, а нині – просто впевнені у ваших майбутніх успіхах».

Зі святом випускників привітав і перший проректор УжНУ Олександр Сливка. Він, зокрема, висловив удячність за запрошення колективом факультету на таку подію та побажав учорашнім студентам підрозділу всього найкращого на життєвій і професійній дорозі.

Понад півсотні магістрів факультету МЕВ урочисто отримали дипломиВідтак присутні перейшли до головної частини заходу. Загалом цього дня дипломи магістрів отримали 56 випускників спеціальностей «Міжнародні економічні відносини» та «Прикладна лінгвістика». Із них 8 колишніх студентів мають дипломи з відзнакою.

Завершили церемонію виконанням відомого студентського гімну «Gaudeamus» та традиційними спільними фото на пам’ять.

Антоніна Чундак,
фото Алли Кохан
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.