Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Біологи УжНУ закріплювали вивчене в аудиторіях на польовій практиці у Колочаві

0 432

Біологи УжНУ закріплювали вивчене в аудиторіях на польовій практиці у Колочаві

Навчальна польова практика є логічним продовженням лекційного і лабораторного курсів з ботаніки, зоології та інших освітніх компонент. Власне, під час практики студенти закріплюють набуті теоретичні знання з морфології, анатомії, систематики, екології, фізіології рослин та тварин, а також набувають практичних навичок проведення польових досліджень, вивчення екології видів у їхніх природних біотопах.

2-7 червня на біобазі біологічного факультету УжНУ в Колочаві проходила навчальна практика з ботаніки та зоології студентів І та ІІ курсу. Керівники практики – досвідчені викладачі кафедри ботаніки к.б.н., доцент Роман Кіш та кафедри зоології к.б.н., доцентка Оксана Станкевич-Волосянчук.

Упродовж тижня студенти знайомились із різноманіттям флори та фауни різних біотопів долини річки Тереблі: гірських та передгірних лук, верхових боліт, річкових та прирічкових екосистем, букових лісів, антропогенних ландшафтів.

Спільні ватри, мандрівки, екскурсії у природу, неформальне спілкування з викладачами, приготування їжі на вогні – це все незабутні враження та спогади на усе життя про студентські роки та романтику навчання на біологічному факультеті.

За інформацією біологічного факультету УжНУ
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.