Біологам УжНУ прочитала лекцію науковиця зі США

Лінн Хамфрі акцентувала увагу на особливостях охоронного режиму заповідних територій і мехінізмів регуляції туристичних потоків в США

23 вересня на біологічному факультеті відбулася відкрита лекція Лінн Хамфрі (Lynn Humphrey) – представниці Колорадського університету, фахівчині з лісової біології, на тему «Дика природа в Сполучених Штатах».

Науковиця висвітлила мету створення природоохоронних територій, наявні для них загрози на прикладі національних парків та природних заповідників, державних парків, місце в них людини та волонтерську діяльність. Розкрила питання функціонування природоохоронних систем США та інструменти їх створення. Акцентувала увагу на особливостях охоронного режиму заповідних територій і мехінізмів регуляції туристичних потоків.

За інформацією біологічного факультету