Айтівці УжНУ блискуче виступили на Proggy-Buggy і всеукраїнській олімпіаді

Чотири команди Ужгородського університету пробилися до півфіналу світової першості з програмування, де змагатимуться з найкращими колективами Південно-Східної Європи

Чи не щовихідних листопада студенти Ужгородського університету брали участь у різних змаганнях з програмування. Одним із таких був міжнародний турнір Proggy-Buggy. Він вирізняється з-поміж інших тим, що учасники за 42 хвилини мають розв’язати аж 13 задач. Організовує його відома ІТ-компанія DataArt. Цьогоріч у змаганнях узяла участь 291 команда з різних країн світу, зокрема з України, Польщі, Грузії, Казахстану і та ін. держав. Результати наводимо за посиланням.

Приємно, що в деяких номінаціях переможцями стали студенти нашого університету:

• перше місце серед учасників змагання, які мають рейтинг Codeforces ≥ 1600, виборола команда UzhNU_3yagoda (Піцура, Меренич, Майор);
  • третє місце серед учасників, що мають рейтинг Codeforces ≤ 1399, виборов студент І курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» Андрій Альбрехт, який виступав одноосібно;
  • спеціальний приз у номунації за найкоротший код-розв’язок здобув студент ІІІ курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» Андрій Симкін.
Учасники всеукраїнського етапу міжнародної олімпіади

Також у листопаді відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, у якому взяли участь відразу 9 команд Ужгородського університету. Усього в ньому брали участь 338 найкращих студентських та учнівських команд України. Результати цього змагання – за посиланням.

Як видно з таблиці, перші шість команд Ужгородського університету посіли такі місця в загальному рейтингу:

Місце Команда
3 UzhNU_3yagoda (Піцура, Меренич, Майор)
6 UzhNU_Olds (Фекете, Булина, Кривов’яз)
9 UzhNU_Roman_Empire (Стегура, Задорожний, Гроскопф)
18 UzhNU_PEPE (Лошак, Микита, Цімбота)
27 UzhNU_M&M’s (Симкін, Корчинський, Сидоран)
47 UzhNU_SexyBoys (Росул, Овчинніков, Греба)

Тренерами студентських команд є Олександр Міца та Сергій Вапнічний.

Перші чотири команди Ужгородського університету пробилися до півфіналу світової першості, де змагатимуться з найкращими командами Південно-Східної Європи. Змагання відбудуться 9–10 грудня цього року. Тож побажаємо ужнівцям вдалого виступу!

За інформацією факультету інформаційних технологій