Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Айтівці УжНУ десантувалися на полонині Рівній

Професорсько-викладацький склад факультету ІТ, надаючи молоді якісну IT-освіту та забезпечуючи участь в олімпіадному русі, ще й активізує різноманітність студентського життя

1 272
Юрій Білак зі студентками
Юрій Білак зі студентками
Викладачі та студенти факультету інформаційних технологій не тільки виборюють призові місця у змаганнях та на олімпіадах різного рівня, а й активні у дозвіллі. Так, 14 жовтня першокурсники факультету інформаційних технологій з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці й Дня захисника України вирушили в похід до села Лумшори з дальшим десантуванням на полонину Рівну.

Модератором цікавого пізнавального заходу став завідувач кафедри програмного забезпечення систем ФІТ, доцент Юрій Білак, ініціатором виступила кафедра програмного забезпечення систем, а викладачі кафедри – Юрій Білак, Олександр Шпак, Павло Федорка та Микола Чижмар  – були своєрідним генеральним штабом цього заходу.

Справжній айтівець повинен вміти готувати шашлик
Справжній айтівець повинен вміти готувати шашлик

Першокурсники радо відгукнулися на запит модератора, а пан Юрій – людина комунікабельна й харизматична.

Загалом у Лумшорах висадилося 23-є студентів, охочих, утім, було значно більше. Локація запам’ятається їм не тільки неймовірною красою природи, але й горами смачного шашлика. Зрозуміло, що після такого «збільшення маси» не всі студенти дійшли до полонини. Найвитриваліші з них зафіксовані на фото :).

Ця подорож назавжди відкладеться в пам’яті першокурсників-айтівців. Додамо, що професорсько-викладацький склад факультету інформаційних технологій, надаючи молоді якісну IT-освіту та забезпечуючи участь в олімпіадному русі, ще й активізує різноманітність студентського життя. Усе це робить навчання на тут цікавим і привабливим, свідченням чого є значна кількість першокурсників, які вступили цього року на факультет, – 96 студентів.

Айтівці УжНУ десантувалися на полонині РівнійОтож побажаємо нашим студентам і майбутнім абітурієнтам у поєднанні з активним відпочинком опановувати й високі матерії передових IT-технологій!

За інформацією зав. кафедри ІФМД,
доц. Олександра Лавера
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.