Понад пів сотні ІТ-фахівців УжНУ вирушили у самостійне життя

З 55 випускників магістратури факультету інформаційних технологій – п’ятеро здобули дипломи з відзнакою

Цьогоріч День Соборності України збігся з врученням дипломів про закінчення університету на факультеті інформаційних технологій. П’ятдесят п’ять фахівців-айтівців вирушили в самостійне життя. Серед них 38 магістрів денного відділення (10 зі спеціальності «Комп’ютерні науки» та 28 зі спеціальності «Програмного забезпечення систем»), п’ятеро з яких одержали дипломи з відзнакою. Успішно дійшли до фінішу 15 магістрів-заочників, а також 2 заочників-бакалаврів.
Олександр Міца з подружжям Владислава Єрмакова та Марини Тільняк

Недарма День Соборності України проходить під гаслом «Схід і Захід разом». Факультет інформаційних технологій підтвердив це  нещодавно одруженням випускника й випускниці спеціальності «Комп’ютерні науки»: побралися уродженець сонячної Олександрії Владислав Єрмаков та закарпатська дівчина-горянка з Синевира Марина Тільняк. Сподіваємося, що це тільки початок процесу, який уже пішов ☺.

Вітає випускників декан Ігор Повхан

Вручення дипломів проходило у святковій та урочистій обстановці. Зі словами вітання та побажанням успіхів у роботі, особистому житті до випускників-айтівців звернулися декан ФІТ, доцент Ігор Повхан, завідувачі кафедр – інформаційних управляючих систем та технологій, доцент Олександр Міца, програмного забезпечення систем, доцент Юрій Білак, інформатики та фізико-математичних дисциплін, доцент Олександр Лавер. Від випускників зі словами привітання та подяки виступив магістр Станіслав Долик.

Родзинками святкового заходу стали виступи студентів-айтівців другого курсу ФІТу. Так, Геннадій Лазорко виступив з композицією «Старі фотографії», його однокурсник Віталій Ганулич – зі своїм стендапом, Максим Камінський порадував піснею «Ночной рейс», а Наталія Круглякова та Каріна Шпонтак, які утворили гурт «Мімімо», виконали композицію «Мама».

Душею свята був заступник декана ФІТ з виховної роботи, доцент Ігор Лях та його помічник Петро Яворський, без активної участі якого цей захід був би не таким яскравим.

Завершили урочистості спільним фото на пам’ять випускників та викладачів факультету інформаційних технологій.

За інфомацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін, доц. Олександра Лавера