Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Понад пів сотні ІТ-фахівців УжНУ вирушили у самостійне життя

З 55 випускників магістратури факультету інформаційних технологій – п’ятеро здобули дипломи з відзнакою

0 687
Цьогоріч День Соборності України збігся з врученням дипломів про закінчення університету на факультеті інформаційних технологій. П’ятдесят п’ять фахівців-айтівців вирушили в самостійне життя. Серед них 38 магістрів денного відділення (10 зі спеціальності «Комп’ютерні науки» та 28 зі спеціальності «Програмного забезпечення систем»), п’ятеро з яких одержали дипломи з відзнакою. Успішно дійшли до фінішу 15 магістрів-заочників, а також 2 заочників-бакалаврів.
Олександр Міца з подружжям Владислава Єрмакова та Марини Тільняк
Олександр Міца з подружжям Владислава Єрмакова та Марини Тільняк

Недарма День Соборності України проходить під гаслом «Схід і Захід разом». Факультет інформаційних технологій підтвердив це  нещодавно одруженням випускника й випускниці спеціальності «Комп’ютерні науки»: побралися уродженець сонячної Олександрії Владислав Єрмаков та закарпатська дівчина-горянка з Синевира Марина Тільняк. Сподіваємося, що це тільки початок процесу, який уже пішов ☺.

Вітає випускників декан Ігор Повхан
Вітає випускників декан Ігор Повхан

Вручення дипломів проходило у святковій та урочистій обстановці. Зі словами вітання та побажанням успіхів у роботі, особистому житті до випускників-айтівців звернулися декан ФІТ, доцент Ігор Повхан, завідувачі кафедр – інформаційних управляючих систем та технологій, доцент Олександр Міца, програмного забезпечення систем, доцент Юрій Білак, інформатики та фізико-математичних дисциплін, доцент Олександр Лавер. Від випускників зі словами привітання та подяки виступив магістр Станіслав Долик.

Родзинками святкового заходу стали виступи студентів-айтівців другого курсу ФІТу. Так, Геннадій Лазорко виступив з композицією «Старі фотографії», його однокурсник Віталій Ганулич – зі своїм стендапом, Максим Камінський порадував піснею «Ночной рейс», а Наталія Круглякова та Каріна Шпонтак, які утворили гурт «Мімімо», виконали композицію «Мама».

Душею свята був заступник декана ФІТ з виховної роботи, доцент Ігор Лях та його помічник Петро Яворський, без активної участі якого цей захід був би не таким яскравим.

Понад пів сотні ІТ-фахівців УжНУ вирушили у самостійне життяЗавершили урочистості спільним фото на пам’ять випускників та викладачів факультету інформаційних технологій.

За інфомацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін, доц. Олександра Лавера
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.