Біологи обрали свою головну красуню

«Міс» біологічного факультету – 2019» стала Софія Джеджела

Днями в закарпатському академічному театрі ляльок «Бавка» у рамках святкування Дня першокурсника відбувся конкурс «Міс біологічного факультету – 2019».

Біологи обрали свою головну красунюРозпочалося дійство одразу ж із появи на сцені головних «винуватиць» свята – учасниць конкурсу із виходом під назвою «Little black dress». А ще дівчата дефілювали перед глядачами під час 3 виходів: українського, дизайнерського (від «ПАРАДИ») та вечірнього.

Оцінювало конкурсанток поважне журі у складі проректора з АГЧ Дмитра Сойми, деканеси біологічного факультету Ярослави Гасинець, фотографині Тетяни Мойш, візажистки-стилістки Андріани Мойш, доцента кафедри зоології Тиберія Дудинського.

Біологи обрали свою головну красунюТакож дівчата демонстрували публіці свою ерудицію й гостроту розуму під час інтелектуального конкурсу. Варто відзначити, що вийшло це в кожної учасниці просто чудово!

Біологи обрали свою головну красунюТакож шоу-програма була насичена пісенними виступами. Зокрема, тішили авдиторію студент медфаку №2 Джейкоб Ерок Мозес, студентки біофаку Каріна Балюк, Марина Кушнір, Анна Юричко та вокаліст ужгородського гурту «Корзо». Гумористичним виступом порадували команда КВН біологічного факультету «Люди Х», діодним шоу – Надія Микулець і Святослав Грешко. Неперевершено зіграла на саксофоні Діана Чалбаш.

Біологи обрали свою головну красунюОсобливістю такого свята саме цього підрозділу є атмосфера сімейності та близькості між залом і сценою. Саме такі відчуття залишив по собі ще один конкурс вечора, а саме вже традиційний батл між студентами й викладачами, який показав, хто ж краще знає стіни рідного факультету (в прямому сенсі). Питання про кількість вікон на поверхах, скільки ж загалом авдиторій нараховує біологічний, якого кольору очі в жіночої частини викладацього складу. За кількістю правильних відповідей перемогли викладачі!

Біологи обрали свою головну красунюБіологи обрали свою головну красунюПоступово дійство добігло кінця і настав час нагороджувати переможниць. Стрічку «Міс глядацьких симпатій» наділа Софія Джджела, «Міс усмішка» – Мар’яна Проценко,  «Міс грація» –  Еріка Чепура, «Міс артистичність» – Діана Чалбаш, «Міс оригінальність» – Даніела Ревть, «Міс інтелект» – Вероніка Лемак, а за сумісництвом – і «ІІ віцеміс біологічного факультету». Титул «І віцеміс» здобула учасниця номер 1 Ангеліна Хвуст.

Зачитати результати голосування журі запросили на сцену деканесу підрозділу Ярославу Гасинець. Керівниця привітала присутніх, оголосила про вихідний на факультеті, а також прозвучали такі довгоочікувані слова: «Міс» біологічного – 2019» стає Софія Джеджела

Щирі вітання переможниці та всім, хто долучився до організації свята!

Тетяна Боць