Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

В Ужгороді стартував конкурс проєктів Британської ради

Не зволікай – заповнюй заявку! Подача проєктів – до 11 грудня

0 113

В Ужгороді стартував конкурс проєктів щодо розвитку міста від міської ради та Британської ради. Студенти УжНУ теж можуть долучитися, запропонувавши свою ідею.

Якщо ти мешканець Ужгорода, маєш 18 років та ідею, яку можна втілити до 31 березня 2020 року, – реєструйся та змінюй своє місто на краще.

Навіщо це мені? Нині ти маєш реальний шанс справді щось змінити. Адже якщо ти бачиш проблему, то точно знаєш, як краще її вирішити. Наприклад, бракує лавок у парку – запропонуй ідею, якими вони можуть бути. Можливо, це майбутня відома туристична атракція Ужгорода. Хочеш фестиваль, велодоріжку, молодіжний простір – пиши проєкт.

Я маю ідею, але не знаю, як її втілити. Твою ідею оцінюватимуть експерти. Якщо вона справді цікава та корисна для міста, то спеціалісти Британської ради допоможуть в її доопрацюванні та складанні плану реалізації. Тут головне – почати.

Я боюся презентувати свою ідею. Після доопрацювання проєкту, відбудеться тренінг, як краще презентувати свою ідею, щоб її почули.

А звідки гроші на ідею? Якщо під час презентації переконаєш комісію, що твоя ідея важлива для міста, то дістанеш фінансування на її реалізацію. Кожен проєкт може отримати до 50 тисяч гривень. Кошти надає Ужгородська міська рада та Британська рада.

Що це мені дає? По-перше, шанс зробити щось корисне для мешканців міста. По-друге, практичний досвід у реалізації проєктів. По-третє, знайомства з крутими тренерами й активними людьми Ужгорода.

Чи є вже реалізовані проєкти за цією програмою? Так, подібний конкурс нещодавно відбувся у Баранинській ОТГ. Переможець нині реалізує свою ідею. Детальніше про це – за покликанням.

Тож не зволікай – заповнюй заявку й читай більше деталей про проект тут. Подача проєктів – до 11 грудня.

Змінюй себе та своє своє місто на краще!

Галина Гичка

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.