Чергове виїзне практичне заняття доцент Василь Копча ініціював влаштувати у Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України

Днями четвертокурсники юрфаку Ужгородського університету мали чергове виїзне заняття. Цього разу йшлося про криміналістичне дослідження щодо незаконного зберігання, виготовлення та придбання наркотиків і психотропних речовин в межах дисципліни «Криміналістика».

Четвертокурсники юрфаку Ужгородського університету вчилися розпізнавати наркотики і психотропні речовиниПрактичне заняття у Закарпатському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України провели в. о. завідувача відділення дослідження матеріалів, речовин і виробів Андрій Василечко та доцент кафедри кримінального права та процесу УЖНУ Василь Копча.

У процесі роботи студенти переймали навички дослідження речовин, схожих на наркотичну, з метою вивчення та дальшого швидкого розкриття злочину, виявлення правопорушників та встановлення істини у справі.

За інформацією в. о. завідувача відділення дослідження матеріалів, речовин і виробів Андрія Василечка та доцента кафедри кримінального права та процесу УЖНУ Василя Копчі.