Міжнародники УжНУ відсвяткували День першокурсника та обрали Міс підрозділу

Найвродливішою студенткою факультету міжнародних економічних відносин визнали Анастасію Равас

Микола Палінчак

Днями у Падіюні в одній залі поєднали святкування двох приємних подій: конкурс «Міс факультету міжнародних економічних відносин – 2019» та День першокурсника підрозділу. Насолодитися дійством зібралася чимала кількість гостей: друзі, родичі, викладачі, вболівальники учасниць не залишили в залі жодного вільного місця!

Урочисту частину розпочав вітальною промовою декан факультету Микола Палінчак. Привітавши молодь та колег зі святом, оголосив новину, важливість якої для студентів неможливо переоцінити: «Завтра – вихідний!».

Богдан Андріїв вручає грамоту

Також до слова запросили почесного гостя – міського голову Ужгорода Богдана Андріїва, який вручив грамоти за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у галузі освіти і науки, плідну науково-методичну та навчальну роботу, високий професіоналізм та з нагоди дня державника викладачам і студактиву факультету.

Міжнародники УжНУ відсвяткували День першокурсника та обрали Міс підрозділуПодяки проголошено, грамоти вручено, всі слова привітання сказано. Настав найочікуваніший момент свята – перший вихід місок у дизайнерському вбранні. Окрім цього, красуні продефілювали по сцені у дизайнерському вбранні і вдруге, відтак – у танцювальному й вечірньому одязі. Дівчатам традиційно дали змогу показати глядачам не лише зовнішню красу, але й високий рівень ерудиції під час інтелектуального конкурсу. Незважаючи на хвилювання й нерви, всі учасниці впоралися із завданням якнайкраще!

Міжнародники УжНУ відсвяткували День першокурсника та обрали Міс підрозділуМіжнародники УжНУ відсвяткували День першокурсника та обрали Міс підрозділуОцінювало учасниць журі, до якого увійшли декан Микола Палінчакголова асоціації випускників факультету міжнародних економічних відносин Василь Молдавчук, один зі спонсорів заходу, бізнесмен Володимир Комарницький, заступник міського голови Олександр Білакпредставниця туристичної агенції (спонсора вечора) Вікторія Коваленко, фотографиня Синтія Рояк, дизайнерка Ірина Вовчок та Міс міжнародних економічних відносин та Міс УжНУ – 2018 Аліна Горячова

Та не красою єдиною… Окрім приголомшливих виходів дівчат, програма заходу була наповнена ще й танцювальними номерами, зокрема – від студій сучасного танцю «Бліц» і спортивного танцю «Грація», та гімнастичними номерами клубу «Перлина Закарпатя». Також студенти першого курсу факультету МЕВ підготували перформанс-флешмоб, після якого урочисто склали присягу першокурсника.

Міжнародники УжНУ відсвяткували День першокурсника та обрали Міс підрозділуМіжнародники УжНУ відсвяткували День першокурсника та обрали Міс підрозділуГлядачів розважав пісенними виступами студент підрозділу міжнародних економічних відносин Тічаф Дан, гумористичний відступ забезпечила команда КВН факультету «АВЕ», а також ведучі свята Володимир Гончарук та Богдан Штефанюк, які весело розігрували призи від спонсорів свята серед присутніх у святковій залі.

Відтак настала найбільш інтригуюча частина дійства – церемонія нагородження переможниць. За результатами голосування суддів, титули розподілили так: «Міс Дружність» – учасниця під номером 9, Євгенія Бобрушко, «Міс Посмішка» – номер 3, Майя Каргаполова, «Міс Фото» – номер 7, Евеліна Денисова, «Міс Чарівність» – учасниця номер 2, Анастасія Олексій, «Міс Грація» – номер 1, Анастасія Равас, «Міс Привабливість» – шостий номер, Дар’я Новікова, «Міс Артистизм» – учасниця номер 5, Владислава Драгуська, «Міс Інтелект» – номер 8, Катерина Як, «Міс Елегантність» – учасниця під номером 4, Софія Мицик.

Міжнародники УжНУ відсвяткували День першокурсника та обрали Міс підрозділуЩодо головних номінацій вечора, таких омріяних і бажаних, то титули «ІІ Віцеміс» виборола Євгенія Бобрушко, «І Віцеміс» дістався Майї Каргаполовій. Головну корону вручили Анастасії Равас.

Вітаємо всіх студентів підрозділу із професійним святом, а учасниць і переможницю вечора – зі здобутими титулами!

[pidp]Тетяна Боць[/pidp]