Декан факультету МЕВ зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом України в Словаччині

Юрій Мушка прочитає курс лекцій з міжнародних відносин та зовнішньої політики для студентів Ужгородського університету

Нещодавно декан факультету міжнародних економічних відносин Микола Палінчак зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом України в Словацькій Республіці Юрієм Мушкою. Обговорювали досягнення і стан співпраці між Ужгородським університетом та вищими навчальними закладами Словаччини. Посол зацікавився реалізацією програми обмінів між студентами та викладачами двох країн.

На запрошення Миколи Палінчака, дипломат люб’язно погодився прочитати курс лекцій з міжнародних відносин та зовнішньої політики для студентів Ужгородського університету.

Це буде чудовою нагодою для молоді поглибити знання з курсу міжнародних відносин, ознайомитися з особливостями зовнішньої політики України, щоб у майбутньому практично їх використати.

За інформацією кафедри міжнародних економічних відносин