Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

День Збройних сил України відзначили на кафедрі військової підготовки УжНУ

На святкові заходи завітали не лише нинішні курсанти, а й випускники, що вже працевлаштувалися у силових структурах

0 61
Двадцять восьму річницю Збройних сил України днями відзначила кафедра військової підготовки Ужгородського національного університету. На святкові заходи завітали не лише нинішні курсанти, а й випускники, що вже працевлаштувалися у силових структурах.
Ігор Король
Ігор Король

Першим ужнівських військовиків привітав проректор Ігор Король: «28 років тому я навчався там, де сьогодні лігво нашого ворога. І я бачив, як вони дрейфували від показної дружби до несприйняття нас як самостійної та незалежної держави. У 2014 році, з початком війни, ми відкрили військову кафедру, і нині вона є кузнею кадрів для різних силових структур України. Багато викладачів та випускників нашого підрозділу служили і служать на Донбасі. Робіть якнайкраще свою роботу, будьте успішними в житті і захищайте Україну. Ми будемо підтримувати свою армію, щоб не годувати чужу».

Василь Олійник нагороджує студентку КВП
Василь Олійник нагороджує студентку КВП

Завідувач кафедри Василь Олійник підкреслив: «У тексті присяги є слова «служити українському народові». У відповідальний час народ із особливою увагою дивиться на своїх визволителів. Діти народу, українські воїни, є надійним гарантом суверенітету нашої держави. Це свято – данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули за свободу, волю та незалежність України».

Відтак слово мали викладачі кафедри, а випускники розповіли про свій досвід роботи у силових структурах краю, як-от ЗСУ, поліції, СБУ, прокуратурі тощо.

Презентували й вітальний відеоролик – звернення студентів, що навчаються на кафедрі до військовослужбовців, які боронили й боронять українську незалежність.

#ЗСУ28 З Днем Збройних сил України!!!

Студенти КВП УжНУ вітають з Днем Збройних сил України чоловіків і жінок, які не відступають назад та йдуть тільки за перемогою, сміливих і відважних, сильних і безстрашних військовослужбовців! #ЗСУ28

Опубликовано Кафедра військової підготовки УжНУ Четверг, 5 декабря 2019 г.

На свято також завітали гості з подарунками: кафедрі подарували обігрівач, викладачів нагородили відзнаками, а студенти ПГК подарували присутнім музичні й танцювальні номери.


Редакція Медіацентру приєднується до вітань. Слава Україні! Героям слава!

Ксенія Шокіна

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.