День української писемності та мови відзначили й на філфаку

Неля Остапів та Іванка Стець вразили присутніх піснею за мотивами поезії Сергія Жадана

День української писемності та мови відзначили й на філфаку
9 листопада філологічний факультет відзначив День української писемності та мови. Організаторами цього щорічного свята виступили доцент кафедри української мови Вероніка Баньоі та викладач Олеся Харьківська.

Святковий виступ розпочали студентки третього курсу українського відділення, які зробили невеликий екскурс в історію нашої мови, допомогли присутнім більше дізнатися про її початки, формування та творення.

Наступними порадували глядачів студентки третього курсу українського відділення Неля Остапів та Іванка Стець, вразивши піснею за мотивами поезії Сергія Жадана.

День української писемності та мови відзначили й на філфаку

Далі продовжили свято третьокурсниці, розповівши про значення української мови та її дивовижну красу. Наголосили, що мова – не лише засіб спілкування, знакова система, а й глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків.

Завершили свято писемності та мови ліричною піснею «Україна – це ти» Тіни Кароль, яка не залишила байдужим нікого в залі.

Вероніка Баньоі

Атмосфера під час свята була піднесеною та теплою. Майбутні майстри слова намагалися донести до присутніх значення рідної мови та необхідність постійно її вдосконалювати, шліфувати той камінь, який мусить перетворитись на дорогоцінний діамант.

Враженнями від заходу поділилася одна з його організаторок доцент кафедри української мови Вероніка Баньоі: «Дуже вдячна нашим студентам за їхнє бажання, працьовитість, оскільки на підготовку виступу пішло немало сил і часу. Кожен вклав частинку своєї душі та таланту. Особисто мені все сподобалося. Відчувається, з яким натхненням працювали студенти і як старанно намагалися донести присутнім, що любов до мови має бути щирою та відданою».

Юлія Шипович,
фото Віталій Завадяк