Конференцію вже втретє проводив доцент кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ДВНЗ «УжНУ», адвокат юридичної компанії «СНК груп» Степан Литвин

5-6 жовтня у конференц-залі курортного готелю «Квеле Поляна» пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми інтелектуальної власності в Україні та Європейському Союзі», яку вже втрете проводив доцент кафедри цивільного права та процесу юридичного факультету ДВНЗ «УжНУ», адвокат юридичної компанії «СНК груп» Степан Литвин.
Доцент юрфаку став організатором міжнародного форуму щодо проблем інтелектуальної власності в Україні та ЄС Модерували захід Степан Литвин та учасник проєкту розвитку Дунайського регіону «KnowING IPR Project», асистент факультету інформаційних досліджень при Інституті інновацій та технологій регіонального розвитку (м.Ново Место, Словенія) Крістіан Гангаліус.

Формат форуму передбачав дискусії, учасники ставили питання виступаючим. Доповіді продемонстрували зацікавленість у тематиці конференції, адже кожна викликала жваве обговорення.

Доцент юрфаку став організатором міжнародного форуму щодо проблем інтелектуальної власності в Україні та ЄСПриємно відзначити, що конференція пройшла на високому рівні, учасники обмінялися досвідом та запланували подальшу спільну роботу.

За інформацією юридичного факультету УжНУ