Факультет інформаційних технологій успішно завершив тримісячні дистанційні курси

Азів програмування через вебінари, крім закарпатських школярів, безкоштовно навчалися учні з Житомирщини, Хмельниччини, Кіровоградщини та Волині

Під час вебінару

Цього тижня завершив свою роботу один із освітніх проектів факультету інформаційних технологій УжНУ у рамках «Uzhhorod CodeSchool» (директор – Олександр Міца) – безкоштовного навчання азів програмування через вебінари. Крім закарпатських школярів, у ньому взяли участь учні із Житомирщини, Хмельниччини, Кіровоградщини та Волині. Заняття проводили фахівці з великим досвідом педагогічної роботи у сфері IT – Сергій Вапнічний та Олександр Міца.

Для лекцій використали систему проведення вебінарів Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. (Тож принагідно висловлюємо особливу подяку завідувачу науково-методичного центру викладання інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційного навчання Віталію Ребрині.) Всі проведені лекції виставлені в Youtube під назвою «Ужгородська школа програмування для учнів».

На проходження дистанційних курсів записалося більше 50 учнів, хоч активну участь у заняттях брала приблизно половина з них. За результатами змагань було визначено рейтинг школярів (подаємо інформацію про перших сімох):

Місце ПІБ Школа, клас Сума
1 Бацан Ілля Олександрович Коростенська міська гімназія, 9 клас 1183
2 Дуфинець Вадим Ракошинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 8 клас 930
3 Овчинніков Іван Вікторович НВК ДНЗ №11 м. Мукачево, 8 клас 644
4 Чухрай Ярослав Олександрович Синевирська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 8 клас 604
5 Петрус Віталій Михайлович Чинадіївська ЗОШ  I-III ступенів, 10 клас 531
6 Йовбак Олександр Мирославович Чинадіївська ЗОШ  I-III ступенів, 9 клас 494
7 Гаврилов Олександр Олегович Ужгородська спец. школа I-III ступенів №3, 10 клас 490

Кращих учнів було нагороджено призами від ІТ-компанії AZinec LCC.

Призи від AZinec LCC

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у Всеукраїнській учнівській літній школі з програмування, яка буде проходити у Хусті з 19 до 26 серпня цього року в рамках проекту «Uzhhorod CodeSchool».

За інформацією завідувача кафедри ІФМД, доцента Олександра Лавера