Кафедра психології активно співпрацює з Європейським інститутом післядипломної освіти

Нещодавно вийшла друком міжнародна монографія «Психологія безробіття»

Зав. кафедри психології, доктор психологічних наук Уляна Михайлишин та президент Європейського інституту післядипломної освіти Йозеф Затько
Триває міжнародна наукова співпраця між Європейським інститутом післядипломної освіти (Словаччина) та Ужгородським національним університетом, зокрема кафедрою психології факультету суспільних наук.

У рамках співпраці нещодавно вийшла друком міжнародна монографія «Психологія безробіття» (Сербія). У виданні теоретично узагальнене і представлене розв’язання актуального науково-практичного завдання, яке полягає у з’ясуванні організаційно-психологічних детермінант і проявів адаптації безробітних на психологічному, соціальному, професійному і функціональному рівнях, а також розроблені концептуальні моделі психологічного супроводу вторинної адаптації обстежуваних під час професійної перепідготовки.

Кафедра психології висловлює подяку президентові Європейського інституту післядипломної освіти Йозефу Затьку за плідну працю та допомогу! Попереду нові проекти – організація нових конференцій, видання книжок, стажування, публікація статей у журналі «Європейська наука».

За інформацією кафедри психології