Факультет інформаційних технологій запрошує на навчання

Про можливості й перспективи майбутніх айтівців УжНУ розповіли декан ФІТ доцент Ігор Повхан та завідувачі кафедр підрозділу – доценти Олександр Міца, Юрій Білак та Василь Кут

Не за горами старт вступної кампанії, який ознаменує початок нової віхи в житті тисяч молодих людей – вибору професії та перших кроків на шляху побудови успішної кар’єри. Чим може зацікавити абітурієнтів факультет інформаційних технологій Ужгородського університету? Які кар’єрні перспективи розгортаються перед студентами ФІТ? Із цими питаннями ми звернулися до декана факультету інформаційних технологій  доцента Ігоря Повхана та завідувачів кафедр – доцентів Олександра Міци, Юрія Білака та Василя Кута.

Нині факультет інформаційних технологій готує фахівців за такими спеціальностями:

• Інженерія програмного забезпечення;
  • Комп’ютерні науки;
  • Інформаційні системи та технології.

Для вступу на всі спеціальності підрозділу потрібні сертифікати з таких дисциплін:

• Українська мова та література;
  • Математика;
  • Фізика / іноземна мова.

Адреса факультету: м. Ужгород, вул. Заньковецької, 89 («жовтий» корпус УжНУ).