Факультет математики та цифрових технологій запрошує старшокласників на мітап «Візуалізація даних»

Полотна сухого тексту – давно минуле століття. Аби інформацію сприймали і засвоювали краще, її потрібно візуалізувати. Про те, як створювати графічні зображення, будувати діаграми й 3D-моделі, вже завтра, 12 жовтня, розповідатимуть випускники ФМЦТ, а нині – вчителі інформатики ужгородських шкіл.

Щодня візуалізація допомагає краще сприймати, аналізувати й порівнювати статистику в Інстаграмі, кількість інфікованих COVID-19, ріст курсів валют чи біткоїна, сприймати візуально логотипи – все це візуалізація даних.

Як створювати логотипи, що допомагають зрозуміти суть бізнесу чи організації, будувати графіки, які не тхнуть 2000-ми і легко сприймаються, розкажуть на Data Vizualization Meetup.

Коли? 12 жовтня 2021 о 13:00.

Де? пл. Народна, 3, зал Вченої ради УжНУ.

Для кого? Учні 10-11 класів.

Медіацентр УжНУ