На факультеті здоров’я людини створюють умови для навчання студентів

Незабаром почнуть ремонт великої аудиторії, щоб уже у вересні використовувати її для занять

На факультеті здоров’я людини створюють умови для навчання студентів
Факультет здоров’я людини в УжНУ один із найпопулярніших. Два попередні роки тут повністю заповнювали ліцензійний обсяг, та й тенденції нинішньої вступної кампанії засвідчують високий попит на спеціальності цього підрозділу серед абітурієнтів. А цьогоріч тут відкрили ще одну спеціалізацію – «олігофренопедагогіка, логопедія» – студентів побільшає. Зрозуміло, що постає питання розширення аудиторного фонду.

Декан Олена Дуло запропонувала відремонтувати й розширити аудиторію № 17 у корпусі ФЗЛ. Спонсорським коштом уже завершено монтаж вакуумних вікон. Відомо, що кошторис на ремонт у цьому приміщенні університетом затверджений. Наразі тут очікують початку робіт і сподіваються, що у вересні вже зможуть використовувати велику аудиторію для занять.

На факультеті здоров’я людини створюють умови для навчання студентів

«Ми повинні створювати умови для навчання наших студентів – не маємо права надавати їм освітні послуги у приміщеннях, що не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, без комп’ютерів, без мультимедійного забезпечення, без належного навчального обладнання. Це, переконана, сприятиме підготовці висококваліфікованих фахівців, а також підвищенню реноме факультету й університету загалом», –  коментує декан факультету здоров’я людини Олена Дуло.

Іванка Когутич