Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Французьке відділення отримало сучасну літературу

Добірку книг та аудіовізуальних матеріалів кафедрі французької мови і зарубіжної літератури презентувало Посольство Франції в Україні

0 752
Французьке відділення отримало сучасну літературу
Французьке відділення отримало сучасну літературу
Кафедра французької мови і зарубіжної літератури нещодавно отримала добірку книг та аудіовізуальних матеріалів від Посольства Франції в Україні, яке очолює Ізабель Дюмон.

Літературу на понад 600 євро надіслали ужнівцям після кількох візитів аташе з мовного співробітництва Віржіні Вільшан, яка поспілкувалася зі студентами та викладачами з французького відділення й ознайомилися з їхніми проблемами.

Французьке відділення отримало сучасну літературу

Михайло Рошко

Подарунок складається з найсучасніших зібрань методичних посібників із DVD-дисками з французької мови як іноземної для всіх рівнів навчання. Це дозволить готуватися студентам до складання іспиту на знання мови для роботи чи навчання у Франції. Також надіслали підручники, дидактичні  матеріали, широкий спектр творів художньої літератури та DVD-диски з навчальними матеріалами, фільмами тощо.

До слова, до 2012 року кафедра регулярно отримувала журнали «Le français dans le monde» та «Сe m’intéresse». Пізніше вони стали доступні онлайн.

За словами завідувача кафедри Степана Бобинця, відділення підтримує тісні стосунки зі своїми випускниками. Наприклад, нещодавно Єва Штефанюк прислала понад 100 книг французької класичної та сучасної літератури із власної книгозбірні.

Іванка Когутич
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.