Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Голова студради УжНУ відзвітував про діяльність у 2016 році

Підтримка наукових, громадських, благодійних, відпочинкових заходів для молоді – основні напрямки діяльності студентського самоврядування

0 545
Голова студради УжНУ відзвітував про діяльність у 2016 році
Голова студради УжНУ відзвітував про діяльність у 2016 році
На засіданні Вченої ради, що відбулася 23 лютого, серед питань порядку денного – й доповідь Олександра Варшави про роботу студентського самоврядування вишу минулого року.

У звіті йшлося про організаційні, фінансові аспекти діяльності. Зокрема, перші вибори очільника студради таємним голосуванням (визначалося понад 3 тисячі здобувачів фаху), переобрання голів студентського самоврядування факультетів і гуртожитків. Торік об’єднання дістало до користування приміщення в гуртожитку № 4. Голови студентських рад підрозділів одержали відповідні посвідчення.

Члени об’єднання також обрали делегатів до Вченої ради й трудового колективу УжНУ; спільно з профкомом брали участь в обговоренні нових правил щодо нарахування стипендій.

Упродовж 2016 р. студентське самоврядування влаштовувало чи брало активну участь у наукових, громадських, благодійних, відпочинкових заходах. Так, за сприяння студради організували форуми «Актуальні проблеми філології та журналістики», «Міжнародну стоматологічну конференцію студентів та молодих учених», «ІІ Карпатський форум UMSA» та інші. А ще – активісти долучалися до підготовки днів і річниць факультетів, конкурсів міс.

«Минулого року кошти, виділені на студентське самоврядування, були використані на фінансування відряджень студентам – учасникам олімпіад, змагань, конференцій. Виділялися гроші й для матеріального забезпечення конференцій, семінарів канцелярськими товарами та іншими потрібними матеріалами. Найбільше коштів залучили для організації різноманітних вечорів, святкувань», – розповів Олександр Варшава.

Ольга Брайлян
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.