Галина Різак передала до фондів Наукової бібліотеки УжНУ ще дев'яносто примірників своїх книг

Доцентка кафедри органічної хімії Навчально-наукового інституту хімії та екології УжНУ, кандидатка фармацевтичних наук Галина Різак передала до фондів Наукової бібліотеки УжНУ ще дев’яносто примірників своїх книг.

Як ми повідомляли, за останні роки Галина Вікторівна передала до університетської книгозбірні близько трьохсот примірників своїх десяти навчальних посібників з фармацевтичної хімії.

Авторка висловлює подяку за допомогу завідувачці відділу комплектування бібліотеки Анжелі Товт!

Нагадаємо, доцентка Галина Різак реалізувала свій багаторічний проєкт повного безкоштовного забезпечення власними друкованими виданнями студентів спеціальності «Фармація».

Здійснений задум досвідченої і талановитої викладачки УжНУ – титанічна праця серйозного наукового та навчально-методичного рівня. А ще він виявився далеко не дешевим, тож авторка щиро вдячна всім меценатам, що прийшли на допомогу.

Тож перелік друкованих видань Галини Різак на допомогу студентам фармацевтичного спрямування наразі такий:

1. Різак Г.В. Фармацевтичний аналіз лікарських речовин неорганічної природи: практикум з фармацевтичної хімії для студентів медичного факультету спеціальності «фармація».–Київ: Наукова думка, 2016 р. – 24 с.
  2. Різак Г.В. Конспект лекцій з фармацевтичної хімії для студентів IV курсу мед. ф-ту. Ч.1. Ужгород: В-ФОП Сабов А.М., 2021, 126 с.
  3. Різак Г.В. Конспект лекцій з фармацевтичної хімії для студентів IV курсу мед. ф-ту. Ч.2. Ужгород: В-ФОП Сабов А.М., 2022, 170 с.
  4. Збірник задач з фармацевтичної хімії: навч.- метод. посіб. для студентів спец. «Фармація» мед. ф-ту/ Г.В. Різак. Ужгород: В-ФОП Сабов А.М., 2022, 168 с.
  5. Різак Г.В. Курс лекцій з фармацевтичної хімії для студентів мед. ф-ту спец. «Фармація». Книга 1. Ужгород: В-ФОП Сабов А.М., 2022,194 с.
  6. Різак Г.В. Курс лекцій з фармацевтичної хімії для студентів мед. ф-ту спец. «Фармація». Книга 2. Ужгород: В-ФОП Сабов А.М., 2022, 284 с.
  7. Різак Г.В. Курс лекцій з фармацевтичної хімії для студентів мед. ф-ту спец. «Фармація». Книга 3. Ужгород: В-ФОП Сабов А.М., 2022, 196 с.
  8. Фармацевтичний аналіз лікарських речовин органічної природи : навч. посіб. / укл. : Г. В. Різак; рец. : Є. Ю. Переш, О. М. Торохтін, Є. І. Бисага. – Ужгород : ФОП Сабов А. М., 2023. – 104 с.
  9. Фармацевтична хімія. Окремі питання фармацевтичного аналізу : навч. посіб. для студентів мед. ф-ту спец. “Фармація” / Г. В. Різак; рец. : Є. Ю. Переш, О. М. Торохтін, Є. І. Бисага. – Ужгород : ФОП Сабов А. М., 2023. – 205 с.
  10. Збірник тестових завдань з відповідями з фармацевтичної хімії для підготовки складання КРОКУ 2 : навч. посіб. / Г. В. Різак; рец. : Є. Ю. Переш, О. М. Торохтін, Є. І. Бисага. – Ужгород : ФОП Сабов А. М., 2023. – 398 с.