Кафедра психології вітає своїх першокурсників з початком навчання

Завідувачка кафедри психології, докторка психологічних наук, професорка Уляна Михайлишин привітала першокурсників із початком навчання:
Уляна Михайлишин зі студентами

Усміхнені, веселі та щасливі, сповнені сил та енергіі… Наші першокурсники! Ви стали повноправними членами великої спільноти студентів Ужгородського університету.

На вас чекає цікаве студентське життя і лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки й чого Ви досягнете у майбутньому.

Студентські роки мають стати для Вас часом інтелектуального зростання, становлення особисті, розкриття творчого потенціалу. Нехай прагнення до знань та самовдосконалення зростає, нехай навчання в університеті буде успішним!

Переконана, що спільна праця допоможе Вам стати висококваліфікованими фахівцями, компетентними та сумлінними знавцями своєї справи.

Щиро вітаємо Вас зі вступом у справжнє студентське життя! Терпіння Вам і наполегливості, енергіі та натхнення, удачі та везіння!