Організувала зустріч професор Марта Волощук

Коледжанам влаштували екскурсію економічним факультетом
У вівторок 5 жовтня професор Марта Волощук організувала екскурсію економічним факультетом для третьокурсників коледжу. Зустріли майбутніх студентів декан факультету Віталій Сержанов, його заступник Віталій Герзанич та завідувач кафедри фінансів і банківської справи Віра Варцаба.

Насамперед гостей привітав декан Віталій Сержанов. Розповів трохи про історію економічного факультету та його теперішню діяльність. Віталій Герзанич акцентував увагу на регіональній та міжнародній співпраці факультету, а також розповів, чим живуть студенти-економісти, як проводять вільний час, яку участь беруть у науковому та громадському житті університету. Віра Варцаба ознайомила з можливостями, які дає молоді співпраця кафедри з кредитно-банківськими установами та контрольними інститутами області.

Студентка ІІІ курсу спеціальності «Облік і аудит» Наталія Лукач ознайомила коледжан з історією маятника Фуко у фойє головного корпусу УжНУ.

В аудиторії

Відтак абітурієнти разом із викладачами пішли безпосередньо на економічний факультет, де пройшлися кафедрами та дізналися про переваги навчання на кожній із них.

В аудиторії

Завершилася екскурсія короткою презентацією факультету, яку влаштувала Наталія Лукач, вікториною із солодкими призами та запрошенням взяти участь у змаганнях з футболу за Кубок декана та відвідати святкові заходи з нагоди Дня економіста.

Вл. інф.