Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На філфаку стартувала представницька Міжнародна наукова конференція

Форум, присвячений 80-річчю від дня народження професора Лідії Голомб, згуртував навколо себе більше ста п’ятдесяти науковців і молодих дослідників літератури з України та закордону

0 580
Сьогодні, 19 квітня, у приміщенні ректорату стартувала Міжнародна наукова конференція «Українська література в загальноєвропейському контексті», організована філологічним факультетом УжНУ.
На філфаку стартувала представницька Міжнародна наукова конференція
Присутніх вітає Валентина Барчан

Форум, присвячений 80-річчю від дня народження професора Лідії Голомб, згуртував навколо себе більше ста п’ятдесяти науковців і молодих дослідників літератури з України та закордону.

Урочисту частину відкрила завідувач кафедри української літератури професор Валентина Барчан, яка привітала присутніх і наголосила на непересічності події.

Під час відкриття проректорка УжНУ з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел зауважила: «Ознайомилася з програмою конференції, і навіть я, нефілолог, відчуваю, що це не просто цікаво – цей захід є вагомим внеском у розвиток українського літературознавства».

Декан філологічного факультету Галина Шумицька зауважила: «Ця конференція свідчить про те, що на нашому факультеті вміють шанувати й цінувати своїх учителів».

На філфаку стартувала представницька Міжнародна наукова конференціяСекційні засідання з семи різних галузей літературознавства триватимуть упродовж дня. Більше про конференцію читайте в наступній публікації.

Ксенія Шокіна,
фото, відео Віталія Завадяка,
монтаж Олександра Балеги
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.