Літній університет – 2018: школярі ознайомилися з особливостями професії економіста і правника

1 червня старшокласники відвідали два тренінги: «Основи менеджменту та маркетингу» та «Я маю право»

Під час тренінгу
Реалізуватися в економічній діяльності чи в юриспруденції вже через кілька років стане до снаги нинішнім школярам, які беруть участь у літньому університеті, що цими днями триває на базі УжНУ. 1 червня старшокласники відвідали два тренінги: «Основи менеджменту та маркетингу» від економічного факультету та «Я маю право», який провели представники юрфаку.

Перший тренінг з основ менеджменту та маркетингу ознайомив учасників із сутністю цих двох понять та їхніми функціями. Відтак говорили про персональні фінанси й сімейний бюджет. Викладачі наводили приклади, близькі до життя школярів, аби ті якомога краще змогли засвоїти нову інформацію.

Переглядаючи результати тесту 🙂

Разом із тим учасники Літнього університету виконували ситуативні вправи, тести й навіть розробляли пропозиції щодо поліпшення просування бізнесу.

На юридичному факультеті молодь ознайомилася безпосередньо з підрозділом – аудиторіями, кафедрами й прилеглою територією, відтак переглянули медіапрезентацію факультету, де студенти показали життя на юридичному в будні та свята. Майбутні абітурієнти почули про професії, у яких можна себе реалізувати зі здобуттям правничої спеціальності, а також мали змогу поставити запитання до викладачів та студентів.

На юридичному факультеті

Родзинкою візиту на юридичний факультет стало відвідання зали судових засідань, де кожен міг відчути себе частиною судового процесу.

Ксенія Шокіна