Магістранти-правники з навчальною метою відвідали засідання Закарпатського апеляційного суду

Студенти мали нагоду на власні очі побачити початок розгляду цивільної справи, сам процес дослідження документів справи й судові дебати, а також винесення кінцевого рішення

Днями магістранти першого року денної форми навчання юридичного факультету УжНУ мали змогу відвідати судове засідання в Закарпатському апеляційному суді, де саме розглядали цивільну справу. Виїздне ознайомче заняття було організоване відповідно до навчального плану професором кафедри кримінального права та процесу УжНУ Василем Копчею.

Магістранти-правники мали нагоду наочно побачити, як початок розгляду цивільної справи колегією Закарпатського апеляційного суду, так і сам процес дослідження всіх документів справи й судові дебати, а також винесення кінцевого рішення в справі.

Такого роду виїзні заняття планують проводити й надалі.

За інформацією кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету УжНУ