Магістранти-правники УжНУ наочно ознайомилися з роботою апеляційного суду

Виїзне ознайомче заняття молоді вкотре організував професор кафедри кримінального права та процесу УжНУ Василь Копча

Днями магістранти першого року денної форми навчання юридичного факультету УжНУ мали змогу відвідати судове засідання в Закарпатському апеляційному суді, де розглядали кримінальні провадження за різні правопорушення, передбачені Карним кодексом України.

Виїзне ознайомче заняття було організоване й проведене відповідно до навчального плану в приміщенні Закарпатського апеляційного суду професором кафедри кримінального права та процесу УжНУ Василем Копчею.

Магістранти-правники мали нагоду наочно побачити як початок розгляду кримінального провадження колегією Закарпатського апеляційного суду, так і сам процес дослідження всіх документів справи, допити підозрюваного, потерпілого та свідка в кримінальному провадженні, виступи прокурора й адвоката відповідно до їх професійних обов’язків, а також винесення кінцевого рішення про направлення кримінальних проваджень на повторний розгляд до міськрайонних судів.

За інформацією кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету УжНУ