На біологічному факультеті відбувся майстер-клас з оцінки мікробіоти води для школярів

Влаштувала пізнавальний захід для учнів мікробіологиня Марина Кривцова в межах проєкту «Навколишнє середовище для майбутнього через наукову освіту»

Днями в межах проєкту «Навколишнє середовище для майбутнього через наукову освіту» (HUSKROUA) на біологічному факультеті УжНУ мікробіологиня Марина Кривцова влаштувала майстер-клас з оцінки мікробіоти води.

Залучення шкільної і студентської молоді до польових досліджень і лабораторного експерименту є одним із основних завдань проєкту. Особливістю цього дослідження є комплексний аналіз проб води відкритих водних екосистем: зокрема мікробіологічний аналіз за санітарно-показовими мікроорганізмами, оцінка еколого-трофічних груп бактерій та фітобентосу.

Особливо цінними в цій роботі є знайдені індикаторні види бактерій, водоростей, найпростіших, які можуть бути використані для біоіндикації забруднення.

За інформацією біологічного факультету