На факультет МЕВ завітав заступник директора міграційної служби Швейцарії з міжнародних питань

Урс Вон Арба прочитав студентам лекцію про міграційну політику Швейцарії та Європи загалом

4 вересня факультет міжнародних економічних відносин вітав у себе поважного гостя – заступника директора міграційної служби Швейцарії з міжнародних питань Урса Вон Арбу.
Урс Вон Арба
Урс Вон Арба спілкується зі студентами

Зустріч із високим закордонним посадовцем стала реальною завдяки українському дипломату, доценту Ігорю Діру, котрий і розпочав дійство вітальним словом та розповіддю про гостя.

Згодом Урс Вон Арба прочитав для студентів І-ІІІ курсів лекцію про міграційну політику Швейцарії та Європи загалом. Цікаво, що монолог гостя звучав винятково англійською мовою, а студенти проявили неабияку зацікавленість розповіддю. Молодь не тільки заглиблено слухала, а й проявляла активність: студенти ставили чимало запитання, що не може не радувати.

Аудиторія зацікавлена

Завершилася зустріч словами Ігоря Діра: потрібно черпати для себе все корисне з кожного візиту запрошених гостей, – так можна навчитися багато чого.

Підготувала Марія Шелельо