Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

У морі мандрів, або Як наші студенти Болгарією подорожували

Дев’ятнадцятеро студентів І–ІV курсів різних факультетів УжНУ набиралися сил перед новим навчальним семестром завдяки поїздці, що організувала студрада з профкомом

0 792
У морі мандрів, або Як наші студенти Болгарією подорожували
Мандрівні ужнівці
Мабуть, найкраще з літом прощатися на морському узбережжі в компанії веселої, енергійної та готової до пригод молоді. Саме так і зробили наші студенти, тож цьогорічну подорож до Болгарії запам’ятають надовго.
У морі мандрів, або Як наші студенти Болгарією подорожували
Насолоджуючись відпочинком

Дев’ятнадцятеро студентів І–ІV курсів різних факультетів УжНУ зібралися в літню відпустку, аби набратися сил перед новим навчальним семестром. Організували літній відпочинок голова студради університету Вікторія Микулянець та профкомівський очільник Ростислав Головчанський.

Наша молодь оселилася у Святому Власі на березі Чорного моря – звідси зручно було їздити на прогулянки до ближніх міст, тож за 10 днів устигли не тільки насолодитися морським відпочинком, а й трохи помандрувати Болгарією.

Вікторія Микулянець із Ростиславом Головчанським організували вже не одну студентську подорож. Зізнаються: складно, але зусилля того варті.

– За час подорожі кілька разів побували на Сонячному Березі – це молодіжний курорт, де ми гуляли нічною набережною. Відвідували чудове старовинне місто Несебер із дивовижною архітектурою, що збереглася й до сьогодні. Ми були надзвичайно вражені першою мандрівкою, тому вирішили повернутися. Наш другий візит збігся із днем міста. Це була надзвичайна подія, де панувала весела атмосфера, було багато виступів, а завершилося дійство салютами, що тривали хвилин 15! Крім того, подалися на екскурсію й шопінг до Бургасу, побували у місті Варні, – розповіла Віка.

У морі мандрів, або Як наші студенти Болгарією подорожували
Кароліна Срібна та Сандра Слюсарева

Студентки факультету туризму та МК Кароліна Срібна і Сандра Слюсарева поїздкою також залишилися вдоволені і діляться враженнями: «Довгоочікуваний відпочинок удався на славу! Цьому сприяла велика й дружна компанія. На місці не засиджувалися – чи не щодня подорожували. Так що всі десять днів пролетіли як один: купалися в морі, засмагали, зустрічали світанки, грали в крокодила, їли креветки, мідії ну, і, звичайно, купували сувеніри».

Це не остання студентська подорож, а отже, ти теж маєш шанс побачити світ із крутою молодіжною компанією!

Ксенія Шокіна,
фото надані мандрівниками
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.