Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

На факультеті суспільних наук відзначили День психолога

0 1 757

На факультеті суспільних наук відзначили День психолога

На факультеті суспільних наук відзначили Всеукраїнський день психола. Учасники зібрання запам’ятають його багатьма враженнями та новими ідеями. Початок свята був відзначений сердечними привітаннями декана факультету Юрія Остапця та старшої викладачки кафедри психології Світлани Ісаєвич, які підготували ґрунт для наступних заходів.

Найбільш захопливою подією стала вікторина, в якій брали участь і студенти, й викладачі. Ця діяльність не лише розважила присутніх, а й підкреслила роль знань у сфері психології й спільного відчуття командного духу.

Гості, серед яких були психологині Галина та Устина, поділилися своїм багатим досвідом і враженнями від психологічної практики. Їхні історії стали джерелом натхнення й нових ідей для учасників заходу.

Завершенням свята було дивовижне відео, створене студентами, яке відобразило реальність життя й думки мешканців нашого міста щодо важливості психологічної підтримки.

Цей день став не лише святом психології, а й святом спільності та взаєморозуміння. Він підкреслив важливість психології як науки і професії, яка допомагає нам краще розуміти себе та довколишній світ.

За інформацією кафедри психології
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.